Operator DTP

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

Bluejet sp. z o.o. jest polską firmą działającą w branży reklamowo-poligraficznej, specjalizującej się w produkcji materiałów wsparcia sprzedaży, głównie materiałów POS oraz artykułów komunikacji wizualnej.

Aktualnie nasza firma poszukuje osoby na stanowisko operatora DTP

Oczekiwania:
- znajomość zagadnień DTP,
- umiejętność pracy z grafiką rastrową i wektorową,
- posługiwanie się: Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator lub Corel Draw,
- dyspozycyjność (praca zmianowa),
- samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Atuty kandydata:
- doświadczenie w drukarni,
- znajomość oprogramowania CAD.

Główne zadania:
- przygotowywanie plików do druku banerów, siatek, plakatów, innych materiałów płaskich,
- tworzenie linii cięcia i bigowania dla cyfrowych ploterów tnących/frezujących

Dojazd komunikacją miejską autobusami: 126, 157, 167
Osoby zainteresowane pracą i szczegółami oferty prosimy o przesyłanie CV na e-mail [ukryte] w tytule wpisując: Operator DTP

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64485910
  • Data wyróżnienia: 21.09.2021
  • Data wprowadzenia: 21.09.2021
  • Aktualizacja: 21.09.2021