Operator kamery praca - filmy reklamowe, eventy, targi - Praca na terenie całej Polski.

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing / PR,
Media / Wydawnictwa
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 15 dni temu | Nr ref: OPERATOR- K06/2019

Wymagania:
  • własny sprzęt (proszę podać listę)
  • doświadczenie podparte porfolio (proszę podać link)
  • terminowość przy wykonywaniu powierzonych zleceń
  • twórcza kreatywność oraz pasja i zapał do pracy
  • bardzo dobra samoorganizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.
Obowiązki:
  • terminowe dostarczenie materiałów
  • praca w studio filmowym z dostosowaniem odpowiedniego świetlenia
  • rejestrowanie materiału z event-ów i konferencji firmowych
  • rejestrowanie materiału z procesów produkcji w fabrykach
Opcjonalne dodatkowe umiejętności:
  • korekcja barwna oraz color grading
  • przygotowywanie plików emisyjnych (TV & Internet)
  • tworzenie podstawowych animacji 2D
  • praca ze  storyboardem i scenariuszem
Oferujemy:
  • pracę w bardzo kreatywny zespole
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywania zleceń
Informacje o firmie dostępne są na stronie internetowej: festekipa.pl
Prosimy wysyłać imię, nazwisko, numer telefonu, kilka zdań motywacyjnych, opis ewentualnego doświadczenia i w miarę możliwości CV.

Koniecznie proszę przesłać link do PORTFOLIO oraz listę sprzętu

W tytule maila proszę wpisać: OPERATOR - K06/2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62399910
  • Data wyróżnienia: 5 września 2019
  • Data wprowadzenia: 26 marca 2019
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 1 414
  • Wyświetleń na liście: 29 349