Operator maszyn - branża spożywcza

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: OMM/06/23

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Gdańsk -Kowale

Obowiązki:
  • Nadzór i obsługa linii pakujących, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Samodzielne przezbrajanie maszyn i regulacje,
  • Wykrywanie i usuwanie przyczyn wadliwej pracy urządzeń,
  • Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji spożywczej, zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych,
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcji i systemu jakości.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi maszyn,
  • Umiejętność przezbrajania i czyszczenia maszyn,
  • Umiejętność pracy w zespole pod presja czasu,
  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy,
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe oraz premie kwartalne
  • Pakiet Benefitów : premie świąteczne, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj". lub na [ukryte]

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym OMM/06/23 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 16.06.2023