Operator maszyn CNC

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 18 dni temu

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn CNC (plazmy, plotera, giętarki),
  • Kontrola wyprodukowanych elementów oraz nadzór nad przebiegiem procesu obróbki/ cięcia/gięcia,
  • Monitorowanie procesu,
  • Przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych,
  • Przestrzeganie zasad BHP.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. rok
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • Dokładność, sumienność
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).
  • Numer ogłoszenia: 63614133
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2020
  • Aktualizacja: 10 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 787
  • Wyświetleń na liście: 48 763