Operator Maszyn i urządzeń produkcyjnych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 360
Wynagrodzenie brutto (do)
4 032
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko - Operator Maszyn i urządzeń produkcyjnych. 

Do obowiązków należy:
 • odbiór materiału z linii produkcyjnych
 • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Nasze wymagania:
 • gotowości do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku) oraz w weekendy w zależności od zapotrzebowania
 • braku przeciwskazań do pracy fizycznej
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • umowę ze stałą stawką godzinową uzależnioną od doświadczenia 20-24 zł brutto/h + premie
 • możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju
Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
 
Wyrażam zgodę na udostępnienie przez
Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana.
Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontaktgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest:adres korespondencyjny: e-mail: IODgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 64376621
 • Data wyróżnienia: 14 lipca 2021
 • Data wprowadzenia: 14 lipca 2021
 • Wyświetleń: 358
 • Wyświetleń na liście: 9 254