Operator maszyn

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 października 2017 | Nr ref: 12/10/2017

Główne zadania:
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • wykonywanie zadań produkcyjnych (m.in. przepakowywanie bakalii, ważenie, zgrzewanie, zasypywanie)
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Oferujemy:
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji
    na rynku
  • stałe wynagrodzenie oraz premiowy system motywacyjny
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu
    o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń  w ramach ZFŚS
Oczekiwania:
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • aktualna książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
Informacje o firmie

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą w Polsce firmą importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa. Spółka posiada ponad 30% udziału na rynku bakalii w Polsce.
Dzięki realizacji założonej strategii rozwoju w 2005 roku firma Atlanta Poland S.A. stała się spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych
oraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal oraz Kujawianka.
Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.
W zakładzie w Gdańsku o powierzchni 12  000 m2 przetwarzane są orzechy ziemne, laskowe, nerkowce oraz migdały.  Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym mamy możliwość prażenia, blanszowania, sortowania, krojenia oraz mielenia surowców.
W zakładzie we Włocławku o powierzchni 12  500 m2  produkowane są bakalie konfekcjonowane pod marką Bakal oraz markami własnymi sieci handlowych.

  • Kariera w Atlanta Poland S.A.

Kluczem do pozyskania lojalnych i zadowolonych pracowników jest promowanie i  nieustanny rozwój zespołu, poprzez liczne szkolenia oraz system awansów wewnętrznych.

  • Proces rekrutacji

Proces rekrutacji jest okazją do poznania kandydata z bliska. Oprócz weryfikacji kluczowej dla danego stanowiska pracy wiedzy i kompetencji oceniamy również stopień dopasowania do kultury organizacyjnej oraz naszych wartości.
W procesie rekrutacji wykorzystujemy metody i narzędzia selekcyjne takie jak np. próbki pracy, testy czy zadania, zaś dobór narzędzi podyktowany jest specyfiką i wymaganiami konkretnych stanowisk pracy.

  • Rekrutacja to nie wszystko

Mamy świadomość tego jak ważne jest w pierwszych miesiącach pracy wsparcie, dlatego proces rekrutacji zwieńczony jest adaptacją. Na tym etapie procesu zadbamy o to aby nowy pracownik pod okiem mentora poznał firmę od wewnątrz, pozyskał niezbędną wiedzę i pewnym krokiem rozpoczął kolejny etap kariery zawodowej.
Zasmakuj kariery - Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca w Atlanta Poland S.A.

Szybki rozwój firmy daje możliwość dołączenia do naszego zespołu osobom poszukującym ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Szukamy ludzi otwartych, pełnych energii, z nowymi i świeżymi pomysłami, zaangażowanych w powierzone zadania.

  • Staż w Atlanta Poland S.A.

Przez cały rok w zakładzie produkcyjnym w Gdańsku i Włocławku realizujemy płatne staże w różnych działach firmy. Na staże zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów wyższych uczelni. Doceniamy zaangażowanie oraz przedsiębiorczą postawę stażystów, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz dając przyzwolenie na stawianie samodzielnych kroków na gruncie zawodowym.

  • Program stażowy „Akademia Atlanty”

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja programu stażowego "Akademia Atlanty". W ramach tej edycji przyjętych zostało 13 stażystów dla różnych działów firm:
• W Zakładzie Produkcyjnym w Gdańsku - 8 osób
• W Zakładzie Produkcji Bakalii Konfekcjonowanych we Włocławku - 5 osób.
Po zakończonym 4-tygodnowym stażu pracę w Atlanta Poland S.A. kontynuują 4 osoby. Stażyści w ramach stażu realizowali przydzielone im zadania według indywidulanych harmonogramów stażu, dodatkowo mieli oni możliwość zapoznania się i uczestnictwa w codziennej pracy działów. Uczestnicy zweryfikowali również swoją wiedzę uzyskaną podczas nauki a także zdobyli niezbędne pierwsze doświadczenie w swojej zawodowej karierze.

  • Oto wypowiedzi niektórych stażystów:

"Idealna możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej nabytej podczas studiów w praktyce! Ilość ambitnych wyzwań i ciekawych projektów, w których wzięłam udział, zdecydowanie przewyższyła moje oczekiwania. Podczas otwartej współpracy ze specjalistami Firmy udało mi się rozwinąć swoje zainteresowanie marketingiem i kreowaniem marki, a przede wszystkim miałam szansę poznać wyspecjalizowaną branżę od strony lidera na rynku. Staż w Atlanta Poland S.A.- wartościowe doświadczenie zdobywane w przyjaznej atmosferze!" - Daria, stażystka działu marketingu
"Program stażowy w Atlanta Poland S.A. jest świetną okazją do poznania różnych obszarów działalności firmy w krótkim okresie. Oferta stażowa Atlanta Poland S.A. skierowana jest do studentów różnych kierunków i obejmuje szereg stanowisk, na które można aplikować. Ważne jest to, że firma zapewnia szkolenia, które pomagają szybko zapoznać się ze światem produktów FMCG oraz przewiduje ścisłą współpracę stażysty z opiekunem. Realizowane inicjatywy oraz wsparcie działu w codziennych czynnościach pozwalają mi na poszerzenie wiedzy oraz rozwój moich kompetencji."- Anna, stażystka działu eksportu

"Podjęcie decyzji o udziale w stażu w Atlanta Poland S.A. było bardzo dobrym wyborem. Pozwoliło mi to realizować się w dziedzinie, z którą jestem związany ze względu na ukończony kierunek studiów na poziomie licencjatu. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Miałem okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce oraz poznać specyfikę pracy w dziale importu. Atmosfera panująca w przedsiębiorstwie sprzyjała również wypełnianiu wszelkich obowiązków. Zespół współpracował ze sobą i zawsze służył pomocą w trudnych dla mnie kwestiach, a zarazem miałem zapewnioną swobodę, samodzielność i inicjatywę przy wykonywaniu powierzonych zadań." - Kornel, stażysta działu importu.
Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie, procesie rekrutacji i programach stażowych? Wejdź na http://atlantapoland.com.pl/kariera/.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Gdańsk Letnica
Załogowa 17
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 60847224
  • Data wyróżnienia: 12 października 2017
  • Data wprowadzenia: 12 października 2017
  • Wyświetleń: 302
  • Wyświetleń na liście: 28 683