OPERATOR MASZYN

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trąbki Małe (pow. gdański)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię po okresie próbnym
  • stałą pracę przez okrągły rok – brak sezonowości
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 lub 14-22
  • pracę na wysokich standardach produkcji, nowoczesnych maszynach i technologiach
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic

ZADANIA:
  • obsługa i przygotowanie urządzeń produkcyjnych
  • zgłaszanie wszelkich problemów występujących w trakcie pracy urządzeń
  • współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii
  • aktywny udział w procesie wdrożeń nowych produktów

WYMAGANIA:
  • duża motywacja do pracy, nauki i chęć rozwoju
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62366205
  • Data wyróżnienia: 16 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 15 marca 2019
  • Aktualizacja: 26 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 418
  • Wyświetleń na liście: 10 357