Aktualizacja: 5 dni temu

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN
Miejsce pracy: Trąbki Małe (pow. gdański)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię po okresie próbnym
  • stałą pracę przez okrągły rok – brak sezonowości
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 lub 14-22
  • pracę na wysokich standardach produkcji, nowoczesnych maszynach i technologiach
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic

ZADANIA:
  • obsługa i przygotowanie urządzeń produkcyjnych
  • zgłaszanie wszelkich problemów występujących w trakcie pracy urządzeń
  • współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii
  • aktywny udział w procesie wdrożeń nowych produktów

WYMAGANIA:
  • duża motywacja do pracy, nauki i chęć rozwoju
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Trąbki Małe
Gdańska 5
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 10 dni (do 01.05.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
OCEANIC S.A.
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Łokietka Władysława 58
k...@ocean... Wyświetl e-mail
Telefon
(58 Wyświetl numer
NIP
585-144-44-49

Profil pracodawcy

Firma OCEANIC S.A. jest od ponad 35 lat obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Jako jeden z liderów polskiego rynku...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62366205
  • Data wyróżnienia: 16 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 15 marca 2019
  • Aktualizacja: 1 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 299
  • Wyświetleń na liście: 8 726
Zadzwoń SMS