Pracownik Działu Produkcji

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

Firma DUKAT Wiesława Partyka jest producentem materiałów opakowaniowych. Działamy na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Procesy zachodzące w naszej firmie są zgodne z normą ISO 9001.
W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Dobrzewino k/Gdyni

Główne zadania:
  • Bezpośredni udział w procesie produkcji
  • Nadzór i opieka nad maszynami produkcyjnymi i narzędziami – przeglądy, naprawy, konserwacja, gospodarka częściami zamiennymi
  • Pomoc w czynnościach związanych z gospodarką magazynową (pomoc w załadunkach i rozładunkach)
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne materiały i narzędzia, przeprowadzanie prób z udziałem nowych materiałów i narzędzi
Oczekujemy:
  • Wykształcenia co najmniej zawodowego, technicznego
  • Referencji z poprzednich miejsc pracy (jeżeli nie jest to pierwsza praca)
  • Rzetelności , sumienności, odpowiedzialności
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu osobowego
Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Opiekę medyczną w prywatnej firmie
  • Transport firmowy z Centrum Gdyni do zakładu pracy i z powrotem
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV już dzisiaj na adres: r...@dukat.pl Wyświetl e-mail .

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informacje o firmie

Działamy na rynku od 1996 roku. Naszą wiarygodność podkreśliliśmy w 2013 roku dołączając do programu Rzetelna Firma. Od 2015 roku funkcjonujemy w ramach certyfikowanego systemu zarządzania, zgodnego z normą ISO 9001.
Oferujemy rozwiązania w zakresie plombowania i uszczelniania pojemników ze szkła i tworzyw sztucznych.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
avatar

DUKAT Wiesława Partyka

r...@dukat.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdynia Dobrzewino
Ważne jeszcze 8 dni (do 11.03.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64135110
  • Data wyróżnienia: 23 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lutego 2021
  • Aktualizacja: 26 lutego 2021
  • Wyświetleń: 626
  • Wyświetleń na liście: 15 652
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku