Operator Maszyn - Pracownik Produkcyjny

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 24 dni temu

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator Maszyn
Lokalizacja: Trąbki Małe

Główne zadania:
 • Obsługa maszyn produkcyjnych;
 • Zgłaszanie awarii występujących w czasie pracy;
 • Udział we wdrażaniu nowych produktów;
 • Utrzymanie uporządkowanego i czystego stanowiska pracy.
Oczekiwania względem kandydata:
 • Gotowość do pracy zmianowej – 6.00-14.00 i 14.00-22.00;
 • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu pracy maszyn i urządzeń;
 • Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
 • Motywacja i chęci do ucznia się pracy na stanowisku.
Korzyści z  pracy:
 • Umowa o pracę  podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
 • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa + premia;
 • Wolne weekendy;
 • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpka)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpka)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 15 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 7 dni temu
Aktualizacja: 23 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
603980... Zadzwoń
d...@grupa... Wyświetl e-mail
Grupa Progres
Adres
Trąbki Małe
Ważne jeszcze 6 dni (do 29.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
NIP
6040100389
grupaprogres.pl
 • Numer ogłoszenia: 63781200
 • Data wyróżnienia: 29 września 2020
 • Data wprowadzenia: 29 września 2020
 • Wyświetleń: 230
 • Wyświetleń na liście: 3 295
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS