Operator maszyn produkcyjnych - Przymorze

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: OML/03/23

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Gdańsk – Przymorze

Obowiązki:

- wsparcie przy obsłudze maszyn produkcyjnych  tj. przygotowanie niezbędnych materiałów zgodnie z planem produkcyjnym,
- zapoznanie się z kartą technologiczną i proof'em
- przygotowanie maszyny do pracy
- sprawdzanie i kontrola planu pracy
- praca z określoną wydajnością i jakością
- prowadzenie zapisów w kartach technologicznych
- przekazanie materiałów do dalszego etapu produkcyjnego
- zgłaszanie awarii maszyn
- obsługa systemu ERP

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
- dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
- gotowość do podjęcia zatrudnienia zatrudnienia od zaraz
- otwartość na nowe wyzwania
- mile widziane doświadczenie na maszynach typu: laminator, sztanca, maszyna kolekcyjna, tygiel

Oferujemy:

- umowę zlecenie
- bardzo dobrą lokalizację zakładu - Gdańsk Przymorze,
- szybkie nawiązanie współpracy,

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym OML/03/23 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554