Operator maszyn wtryskowych/ Operator wtryskarek/ Gdynia

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / audyt,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: OMW/10/20

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn wtryskowych
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn wtryskowych,
  • przezbrajanie form wtryskowych,
  • nadzór nad procesem produkcji pod kątem parametrów technologicznych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • optymalizacja procesu wtrysku.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie z formami przezbrajanymi,
  • znajomość budowy i zasad działania form wtryskowych,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • analityczne podejście do zagadnień jakościowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej,
  • mile widziana osoba niepaląca.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (pon-pt 7:00-15:00 oraz 14:00-22:00),
  • ambitną pracę w branży technicznej umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji w obszarze produkcji,
  • dogodną lokalizację,
  • nagrody świąteczne,
  • możliwość przystąpienia do Grupowego ubezpieczenia na życie,
  • objęcie dodatkowym ubezpieczeniem od NNW (opłaca Pracodawca),
  • owocowe dni (świeże owoce, świeże soki z owoców i warzyw),
  • firmowy parking dla samochodów i rowerów.
Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym OMW/10/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 63829094
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 516
  • Wyświetleń na liście: 24 720