Operator Montażu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / elektryka,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 dni temu

Od 2018 firma NORTHVOLT funkcjonuje w Polsce pod nazwą Northvolt Poland Sp. z o.o. Spółka została zawiązana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na kompletne systemy bateryjne. Obecnie firma Northvolt Poland planuje zwiększyć swoje zdolności produkcyjne, budując wysoce zautomatyzowany i supernowoczesny zakład produkcyjny.

Znajdujemy się tym samym w ekscytującej, szybko rozwijającej się fazie i działamy w dynamicznym środowisku, mając do czynienia z licznymi wyzwaniami.
Chcemy współpracować z doświadczonymi ekspertami od akumulatorów, a także utalentowanymi i ukierunkowanymi na cele ludźmi z różnych dziedzin.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Operatora Montażu.

Obowiązki:
  • Wykonywanie kombinacji różnorodnych zadań w celu złożenia komponentów elektronicznych, podzespołów lub systemów
  • Przestrzeganie schematów produkcyjnych i przykładowych wzorów oraz ustnych instrukcji dotyczących poszczególnych zadań
  • Ustawianie i dopasowywanie części w określonym stosunku do siebie w uchwycie lub innym urządzeniu przytrzymującym
  • Sklejanie, zaciskanie, wkręcanie, łączenie, lutowanie lub wykonywanie innych podobnych czynności w celu połączenia i zabezpieczenia zmontowanych elementów
  • Korzystanie z narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz maszyn
  • Obchodzenie się z należytą starannością z firmowymi narzędziami, sprzętem i materiałami, niezwłoczne zgłaszanie wszelkich problemów przełożonemu
  • Przestrzeganie wszystkich zasad obowiązujących w firmie, w szczególności tych dotyczących bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (poziom technikum)
  • Umiejętność czytania i interpretowania schematów, procedur i instrukcji
  • Zdolność odczytywania dostarczonych specyfikacji oraz przekładania tych danych na określone czynności
  • Preferowane doświadczenie i wiedza z zakresu podstawowej elektroniki
  • Komunikatywny język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Pozwolenie na pracę w Polsce

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę zmianową
  • Prywatną opiekę medyczną – pakiet rozszerzony – całkowicie opłacany przez firmę
  • Kartę MyBenefit
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w firmie biorącej udział w transformacji ku energii odnawialnej
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w różnorodnym zespole
Informacje o firmie

Firma NORTHVOLT została założona w Szwecji w 2016 roku z misją budowy najbardziej ekologicznych baterii litowo-jonowych na świecie, charakteryzujących się minimalnym śladem węglowym i największymi możliwościami w zakresie recyklingu, aby zapewnić europejską transformację ku energii odnawialnej. Zespół ekspertów NORTHVOLT buduje obecnie w północnej Szwecji fabrykę ogniw litowo-jonowych nowej generacji, koncentrując się na innowacjach procesowych, skali i integracji pionowej procesów. Po ukończeniu będzie to największa w Europie fabryka ogniw bateryjnych z roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 40 GWh.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
avatar

Northvolt Poland Sp. z o.o.

m...@north... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Rudniki
Elbląska 130
Ważne jeszcze 12 dni (do 05.02.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63125632
  • Data wyróżnienia: 21 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 23 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 21 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 4 111
  • Wyświetleń na liście: 139 625
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku