Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Operator Montażu - jedna zmiana - pon - pt

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: ML/02/19

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkującej mobilne informacje pasażerskie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stabilna praca na montażu - jedna zmiana, umowa o pracę

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży elektronicznej),
  • Zdolności manualne,
  • Osoby o spokojnym usposobieniu i dobrze zorganizowane,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć podjęcia stałej, stabilnej pracy.

Obowiązki:
  • Montaż elektroniki, drobnych elementów,
  • Testowanie komputerowe produktów,
  • Współpraca z innymi pracownikami produkcji.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym 06.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Systematycznie podwyższane wynagrodzenie - już po 3 miesiącach współpracy.

 Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym ML/02/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Pruszcz Gdański
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61885907
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 19 września 2018
  • Aktualizacja: 11 lutego 2019
  • Wyświetleń: 2 979
  • Wyświetleń na liście: 99 031