Operator numeru alarmowego 112

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 590
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Dyrektor Generalny Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATORA NUMERU ALARMOWEGO 112.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie w kwocie ok. 3590 zł brutto plus dodatek stażowy,
- możliwość płatnych nadgodzin,
- elastyczny grafik (praca zmianowa po 12h),
- specjalistyczne szkolenie dla operatorów numerów alarmowych, po którym uzyskuje się Krajowy Certyfikat ważny przez 3 lata,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
- dofinansowanie do wypoczynku oraz dopłata do kolonii dzieci i młodzieży,
- dopłata do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej,
- możliwość dofinansowania do legitymacji ze zniżką 50% na przejazdy PKP, SKM, PKM.

Oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego,
- znajomości co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym (potwierdzonej certyfikatem lub  oświadczeniem kandydata o znajomości języka na danym poziomie),
- znajomości treści ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
- znajomości treści rozporządzenia w sprawie organizacji i funkcjonowania centrów powiadamiania ratunkowego,
- umiejętności działania pod wpływem stresu i presją czasu, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
- umiejętności precyzyjnego przekazywania komunikatów,
- umiejętności współpracy.

Wymagania dodatkowe (nieobligatoryjne):
- doświadczenie w pracy na stanowisku dyspozytora medycznego, dyspozytora Państwowej Straży Pożarnej,
- doświadczenie w pracy związanej z obsługą innych numerów alarmowych,
- doświadczenie w obsłudze zgłoszeń w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego, działań ratowniczo – gaśniczych lub medycznych działań ratunkowych,
- posiadanie ważnego certyfikatu operatora numeru alarmowego.

Zakres obowiązków i warunki pracy:
- przyjmowanie (także w języku obcym) i rejestrowanie w dedykowanym systemie informatycznym zgłoszeń przychodzących pod numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe zgodnie z przyjętymi procedurami (w tym prowadzenie rozmów z osobami kierującymi zgłoszenie, w celu uzyskania informacji niezbędnych do podjęcia dalszych działań),
- przekazywanie zgłoszeń dyspozytorom właściwym do zorganizowania działań lub właściwym dla danego podmiotu ratowniczego, zgodnie z dokonaną klasyfikacją zdarzenia bądź zagrożenia,
- odbieranie potwierdzeń przyjęcia zgłoszenia przez właściwych dyspozytorów oraz przekazywanie osobom zgłaszającym informacji o przekazaniu zgłoszenia do odpowiedniego podmiotu ratowniczego,
- współpraca z dyspozytorami służb, straży, Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz dyżurnych centrum zarządzania kryzysowego w celu realizacji bieżących działań ratowniczych,
- praca w systemie zmianowym równoważnym po 12 godzin (godziny: 7-19, 19-7).

Zainteresowało Cię nasze  ogłoszenie?
--> Prześlij pocztą (tradycyjną) lub przynieś nam swoje dokumenty:

- CV i list motywacyjny,
- Oświadczenia (podpisane własnoręcznym podpisem):
  • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- oświadczenie o znajomości języka obcego (ze wskazaniem, jaki to język) w stopniu komunikatywnym.
dodatkowo:
- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego,
- kopia ważnego certyfikatu operatora numeru alarmowego- jeżeli taką posiadasz.

Miejsce składania/ wysyłki dokumentów:
Zespół obsługi klienta (wejście nr IV do budynku urzędu)
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk

Miejsce wykonywania pracy:
Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku
ul. Sosnowa 2,
80 – 251 Gdańsk

Na kopercie dopisz: „Nabór na operatora numeru alarmowego 112”

Przed złożeniem dokumentów, zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych
, dostępną pod adresem: https://uwgdansk.bip.gov.pl/zasady-rekrutacji/137433_klauzula-informacyjna.html

Wzór oświadczeń niezbędnych do celów naboru: https://uwgdansk.bip.gov.pl/zasady-rekrutacji/dokumenty-i-oswiadczenia.html

O przebiegu naboru kandydaci będą informowani za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie (zależnie od preferencji kandydata).

Dodatkowych informacji szukaj pod numerami tel.: (58) 30 77 141 lub (58) 30 77 584.

Informacje o firmie
Więcej informacji o systemie powiadamiania ratunkowego i pracy operatorów numerów alarmowych: https://www.gov.pl/web/numer-alarmowy-112

zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
583409... Zadzwoń
c...@gdans... Wyświetl e-mail
Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Sosnowa 2
Ważne jeszcze 8 dni (do 18.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62836821
  • Data wyróżnienia: 3 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 2 września 2019
  • Aktualizacja: 4 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 6 631
  • Wyświetleń na liście: 110 864
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS