OPERATOR / OPERATORKA

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie, Aptiv zatrudnia 150 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją części do samochodów. Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk
W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR / OPERATORKA
Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania:
 • chęć podjęcia długoterminowej pracy na wskazanym stanowisku
 • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym
 • cierpliwość, dokładność, sumienność
 • bardzo dobra organizacja pracy własnej
 • zdolności manualne, sprawność fizyczna
 • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi, posiadanie certyfikatów (np. IPC), znajomość zasad pracy w warunkach koniecznych dla produkcji elektronicznej (ESD).
Główne obowiązki:
 • praca stojąca, siedząca lub w ruchu: montaż komponentów, obsługa linii / maszyn, dostarczanie detali na stanowiska, uzupełnianie podajników, układanie i selekcja elementów, kontrola wizualna, pakowanie (zależnie od przydziału do funkcji).
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • system premiowy
 • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej
 • możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych umożliwiającym korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski
 • grupowe ubezpieczenie pracownicze
 • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku pracy i atmosferze pozwalającej na innowacyjne podejście do realizowanych zadań
 • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o MOŻLIWIE PILNE przesyłanie aplikacji na adres: r...@aptiv... Wyświetl e-mail (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk www.aptiv.com
Informacje o firmie
Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie, Aptiv zatrudnia 150 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją części do samochodów. Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk

Prosimy o dodanie klauzuli:

Abyśmy mogli się z Panem/Panią skontaktować, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do aplikacji:


Informacja dotycząca zakresu przetwarzania danych osobowych
Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Danych Osobowych jest Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500.
2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. RODO).
3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez nas w procesie rekrutacji przez czas jego trwania oraz przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody przez Panią/Pana na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska przez okres wskazany w złożonej zgodzie, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do UODO, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest niezbędne do ich przyjęcia i wykorzystania w ramach procesu rekrutacyjnego (zgoda nr 1 - poniżej).
7. Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji (także na inne stanowiska), prosimy o wyrażenie na to odpowiedniej zgody (zgoda nr 2 - poniżej).
Wyrażenie zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji (także na inne stanowiska) nie jest obowiązkowe. Jeżeli Pani/Pan nie wyrazi takiej zgody, nie będziemy przetwarzać danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (także na inne stanowiska).
1. Złożone dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
2. Dla umożliwienia dalszych kontaktów dotyczących przetwarzania danych osobowych
Prosimy o zawarcie w CV zgody o następującej treści z właściwym zaznaczeniem (X w wybranych boxach) oraz wskazanie formy kontaktu, na którą Pani/Pan wyraża zgodę :
Zgoda nr 1:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Zgoda nr 2:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, przez wskazany okres: ..............................................
Wskazanie formy kontaktu:
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną pod wskazanym numerem telefonu: ..............................................
lub
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną poprzez wskazany adres e-mail..............................................
zobacz klauzule
 • Numer ogłoszenia: 62715973
 • Data wyróżnienia: 26 lipca 2019
 • Data wprowadzenia: 18 lipca 2019
 • Aktualizacja: 18 lipca 2019
 • Wyświetleń: 620
 • Wyświetleń na liście: 20 829