Operator / Operatorka - samodzielne stanowisko lutowania i napraw

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Dołącz do nas jako:
Operator / Operatorka - samodzielne stanowisko lutowania i napraw
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
 • zdolności manualne i dobry wzrok
 • otwartość na naukę nowych umiejętności i gotowość do ich doskonalenia (wraz z uzyskaniem certyfikatów zawodowych)
 • chęć podjęcia długoterminowej pracy na wskazanym stanowisku
 • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym
 • cierpliwość, dokładność, spostrzegawczość, sumienność, dobra organizacja własnej pracy.
Dodatkowe atuty:
 • praktyczne doświadczenie w ręcznym lutowaniu komponentów elektronicznych SMD (preferowane do 0402) w warunkach produkcji przemysłowej
 • posiadanie certyfikatów zawodowych związanych z umiejętnością lutowania.

Obowiązki:
Będziesz odpowiadać za wykonywanie pracy polegającej na obsłudze maszyn i stanowisk produkcyjnych w obszarze przerobów (PCB/SMT) tak, aby zrealizować zakładowe cele dot. produkcji i jakości.
Po przeszkoleniu w tym zakresie, Twoje obowiązki będą obejmować przede wszystkim pracę przy produkcji i naprawach płytek drukowanych (PCB) na stanowisku ręcznego lutowania komponentów elektronicznych.

Oferujemy:
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, system premiowy, konieczne do pracy szkolenia oraz w zależności od osiąganych wyników i sytuacji rynkowej - możliwość dalszego rozwoju zawodowego w Aptiv Gdańsk. Posiadamy wiele benefitów, np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, PPK, ZFŚS, karta Multisport i wiele innych.

Dlaczego warto do nas dołączyć:
 • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
 • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
 • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
 • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
 • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [ukryte] (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk www.aptiv.com/kariera/gdansk
Informacje o firmie
Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach. Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk
Dołącz do nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 64536749
 • Data wyróżnienia: 20.10.2021
 • Data wprowadzenia: 20.10.2021