Operator Piły Panelowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: B_RE_202007/01

Poszukujemy Operatora Piły Panelowej do Hurtowni płyt wiórowych Bomar Reda.
Miejsce pracy : Reda
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora Piły Panelowej
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na stanowisku Operatora Okleiniarki
  • Znajomość produktów PFL
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera i znajomości obsługi dokumentacji obrotu magazynowego
Obowiązki:
  • Operator Pilarki formatowej
Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • bezpieczeństwo zatrudnienia dla profesjonalistów zorientowanych na sukces
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji w przyszłości
  • przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres : [ukryte]
Jesteśmy Bomar.
Oferujemy szeroką gamę płyt laminowanych, budowlanych, MDF, HDF, sklejki oraz akcesoriów meblowych. Usługi formatowania i oklejania realizujemy na profesjonalnych maszynach, a własna flota zapewnia szybką reakcję na każde zamówienie naszych partnerów.
Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami.
Dołącz do naszego zespołu.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63538322
  • Data wyróżnienia: 3 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 3 lipca 2020
  • Wyświetleń: 136
  • Wyświetleń na liście: 3 736