Operator produkcji / Montaż elektroniki

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
23 - 25
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: OPZ/06/23

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji / Montaż Elektroniki

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży elektronicznej),
  • zdolności manualne,
  • osoby  dobrze zorganizowane,
  • umiejętność pracy w zespole,

Obowiązki:
  • montaż elektroniki, drobnych elementów,
  • testowanie komputerowe produktów,
  • współpraca z innymi pracownikami produkcji.

Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj. bądź na [ukryte]

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym OPZ/06/23 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Aktualizacja: 01.06.2023