Operator produkcji/linii produkcyjnej (możliwość przyuczenia)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Operator produkcji/linii produkcyjnej  (możliwość przyuczenia)
Miejsce pracy: Gdańsk, Bysewska 47.
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie min. obsługa linii produkcyjnej, obsługa procesu dostarczania surowca i składowania wyrobów gotowych, kontrola jakości wyrobu, przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie techniczne (zasadnicze lub średnie),
  • doświadczenie w pracy na produkcji minimum 1 rok,
  • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
  • dokładność, sumienność, zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym,
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą, wspierania oraz zastępowania współpracowników,
  • umiejętność  pracy pod presją czasu.
Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • przygotowanie materiału niezbędnego do produkcji.
Nasz atuty:
  • interesującą pracę w komfortowych warunkach (zimą ciepła, latem wentylowana hala),
  • perspektywa awansu,
  • stabilna sytuacja firmy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy zewnętrzne.
Informacje o firmie
W 100% polska spółka Constraco, działająca w Gdańsku, specjalizuje się w produkcji kształtowników Galver oraz wytwarzaniu nowoczesnych konstrukcji stalowych, w tym hal systemowych GALBOX. Jesteśmy 100% polskim producentem, a GALBOX oraz Galver to nasze własne, autorskie projekty.
  • Współpracujemy z architektami, firmami wykonawczymi, inwestorami.
  • Doradzamy.
  • Pomagamy.
  • Wspieramy inwestycje.