Ogłoszenie nieaktualne

Operator Tampodruku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: 66/2022

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: praca zmianowa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny do tampodruku oraz organizacja pracy na maszynie
  • przezbrajanie i ustawianie maszyny do realizacji zleceń wg wytycznych z karty technologicznej
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcji
  • kontrola jakości podczas procesu nadruku na detalach
  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy w oparciu o system 5S

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i/lub urządzeń do tampodruku
  • praktyczna wiedza techniczna i/lub umiejętności rozwiązywania problemów pojawiających się przy obsłudze maszyny
  • cierpliwość, precyzja, umiejętność pracy z detalami
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, uczciwość, pracowitość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy
  • możliwości rozwoju, w ramach struktury fabryki

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

KONTAKT DO REKRUTERA
Anna Mańkowska
Specjalista ds. Personalnych
nr tel.: 58 6667305

Aktualizacja: 29.05.2023