Operator Techniczny Linii Produkcyjnej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Szukasz stabilnego i rozwojowego miejsca pracy? Zastanawiasz się czy lokalizacja fabryki Ci odpowiada? Oferujemy dodatek relokacyjny, autobus zakładowy i wiele innych benefitów!

POSZUKUJEMY
OPERATORA TECHNICZNEGO LINII PRODUKCYJNEJ

Twoje zadania:
  • Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie całego procesu produkcji na zautomatyzowanej linii – spokojnie, najpierw Cię przeszkolimy
  • Zadbasz o bezpieczne i efektywne funkcjonowanie maszyn w procesie produkcyjnym
  • Będziesz odpowiadał/a za utrzymywanie maszyn i urządzeń na wymaganym poziomie technicznym - regularne czyszczenie, smarowanie, sprawdzanie parametrów
  • Po odpowiednim wdrożeniu będziesz miał/a możliwość samodzielnego korygowania ustawień maszyny, aby funkcjonowała zgodnie ze standardem
  • Będziesz miał/a prawo proponować i wdrażać w życie usprawnienia w pracy linii produkcyjnej
  • Obejmiesz funkcję lidera zespołu, z którym będziesz pracował/a na linii
  • Będziesz odpowiedzialny/a za zachowanie bezpiecznych warunków pracy i wymaganej jakości produktu
Zapewniamy:
Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji zapewniającej:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy
  • dodatek relokacyjny - więcej szczegółów podczas rozmowy z rekruterem
  • bezpłatny transport (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic)
  • dedykowany rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • udział w projektach inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki
  • darmową, prywatną opiekę medyczną Medicover
  • darmowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • kartę sportową MultiSport w świetnej cenie
  • możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i dzieci
  • benefity świąteczne
  • parking dla pracowników
  • parking rowerowy
Nasze oczekiwania:
  • Twoja gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (WARUNEK KONIECZNY)
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Nie jest Ci straszna techniczna obsługa maszyn przemysłowych – mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach linii produkcyjnej
  • Chcesz się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • Cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Masz doświadczenie w kierowaniu małym zespołem ludzi oraz posiadasz zdolności organizacyjne
  • Podstawowa obsługa komputera (Windows, Excel) nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Twój stan zdrowia umożliwia Ci pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi
Ciekawostka: Temperatura na hali produkcyjnej to temperatura pokojowa :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższym ogłoszeniem, prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji o naszej fabryce znajdziesz na Facebooku https://www.facebook.com/UnileverPolskaFabryki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64650732
  • Data wyróżnienia: 18.02.2022
  • Data wprowadzenia: 05.01.2022
  • Aktualizacja: 18.02.2022