Ogłoszenie nieaktualne

Operator maszyn CNC

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5700 - 7600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy pracownika produkcji do obsługi maszyn CNC.

Wymagana jest znajomość branży meblowej oraz doświadczenie w pracy z materiałami meblowymi.

Zadania:
  • Obsługa maszyn CNC - wiertarki Vitap K2 900 oraz Nesting SCM x400
  • Przygotowanie narzędzi do pracy na maszynach
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów meblowych
  • Praca z surowcami meblowymi
  • Wsparcie innych pracowników produkcji
  • Nauka obsługi pozostałych maszyn
Wymagania:
  • Znajomość branży meblowej
  • Doświadczenie w pracy z materiałami meblowymi
  • Znajomość obsługi maszyn CNC
  • Sumienność i dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Premie wynikowe
Informacje o firmie
Firma zajmująca się produkcją mebli poszukuje pracownika produkcji. Zakres obowiązków będzie obejmował wykonywanie rozkrojów płyt na maszynie CNC SCM Morbidelli x400 oraz obsługę wiertarki Vitap k2 900 Galileo, koordynację przepływu materiałów, bieżącą obsługę pozostałych maszyn oraz współpracę z kierownikiem produkcji oraz biura.

Aktualizacja: 08.11.2023