Operator wózka widłowego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Obowiązki:
- kompletacja zamówień;
- załadunek i rozładunek towarów na magazynie;
-wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe- wymógł konieczny;
-książeczka sanepid;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- chęci do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:
• Praca stała, pełen etat;
• Praca przez agencje, po 4 m-ach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ;
• pracę dwuzmianową lub trzyzmianowa sześć dni w tygodniu.
(możliwość nadgodzin).
Informacje o firmie
Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier w Gdańsku.

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Gdańsk/ Rudniki

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres email praca@personalnyserwis.com z dopiskiem magazynier.Rudniki lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 8-17.Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62941690
  • Data wyróżnienia: 10 października 2019
  • Data wprowadzenia: 10 października 2019
  • Wyświetleń: 177
  • Wyświetleń na liście: 2 841