Operator wózka widłowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: O/01/GDA

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Gdańsk, Westerplatte

Oferujemy:
  • pomoc w zdobyciu uprawnień na wózki jezdniowe podnośnikowe niespecjalizowane (dawniej II WJO) wydawane przez UDT,
  • wsparcie ze strony firmy oraz szkolenia przygotowujące do pracy przy kontenerach,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Opis stanowiska:
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym,
  • praca na terenie placu składującego kontenery,
  • kontrola dokumentacji.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [ukryte] wraz z numerem referencyjnym w temacie O/01/GDA lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV.
Informacje o firmie
Ref-Con Service Sp. J. z siedzibą w Gdyni działa na rynku od 1991 roku zajmując się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.
Współpracujemy  z  Armatorami z całego świata. Jesteśmy także autoryzowanym centrum serwisowym producentów kontenerów chłodniczych.

Informujemy, że administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni (81-061) przy ul. Hutniczej 7.

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia
procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Mają Państwo prawo do:
1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) prawo do usunięcia danych osobowych;
5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 03.07.2023