Operator wózków widłowych - 25zł brutto/h - 9-20.09 8:00-16:00

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Agencja Pracy Tymczasowej Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668. Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Operator Wózków Widłowych

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Lokalizacja: Gdańsk Rudniki, ul. Elbląska 110
Zlecenie w dniach 9-20.09 (bez weekendu)

Obowiązki:
- przygotowywanie towaru do wysyłki,
- sprawdzenie dokumentów z przyjęciem towaru
- przyjęcie i rozładunek towaru,
- układanie towaru i kompletowanie zamówień,
- wykonywanie inwentaryzacji.

Wymagania:
- doświadczenie stanowisku magazyniera,
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- zlecenie na zastępstwo w dniach 9-20.09 (bez weekendu) w godzinach 8:00-16:00
- stawkę godzinową 25zł brutto (możliwość negocjacji)

- wdrożenie i  wsparcie

CV wraz z uprawnieniami proszę przesłać na adres  s...@grupa... Wyświetl e-mail
W temacie wiadomości należy wpisać "Operator zastępstwo".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). -
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62812525
  • Data wyróżnienia: 3 września 2019
  • Data wprowadzenia: 23 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 223
  • Wyświetleń na liście: 5 122