Ogłoszenie nieaktualne

Operator żurawia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nasze wymagania:
  • uprawnienia operatora żurawia samojezdnego kat. II Ż
  • doświadczenie w pracy jako operator żurawia
  • dyspozycyjność
  • mile widziane prawo jazdy kategorii C+E
Zakres obowiązków:
  • sprawdzanie terenu i określanie zasięgu pracy żurawia
  • przygotowywanie żurawia do prac ładunkowych
  • podnoszenie i przemieszczanie ładunków
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • przestrzeganie zasad BHP oraz zgodność pracy żurawia z DTR
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • nagrodęza polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatnaopiekamedycznaza symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%

Aktualizacja: 18.05.2023