Operatora Drukarki Cyfrowej UV

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

Wymagania
- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych  .
- sprawna obsługa komputera
- mile widziane doświadczenie w pracy na drukarce do druku cyfrowego UV .

Obowiązki
- Do obowiązków Operatora należeć będzie :
Drukowanie różnych grafik  metodą druku cyfrowego UV na powierzchniach płaskich takich jak szkło , plexi , PCV itp .
 -Dbanie o prawidłową konserwacje eksploatację drukarki  typ Oce Arizona- Canon , - --Dbanie o  porządek na swoim stanowisko pracy.

Oferujemy
Umowie o Pracę na pełen etat ( od 7.00 do 15.00)
Dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach .
Miła atmosferę pracy w zgranym zespole .
Pracę w stabilnej i renomowanej firmie z długoletnia tradycją .
Minimalne wynagrodzenie po okresie miesięcznego przeszkolenia to 4 550 PLN brutto
( 3300 netto).

Informacje o firmie
Błysk sp.zo.o jest czołowym producentem artykułów reklamowych wspierających sprzedaż (POS) .
Wykonujemy z tworzyw sztucznych ekspozytory ,standy , podajniki , stojaki na ulotki , displaye, listwy napółkowe.
Dysponujemy najnowszymi technologiami . Sukces nasz osiągnęliśmy  dzięki zaangażowaniu wysoko kwalifikowanej kadry i wszystkich pracowników . Dbamy od dobrą atmosferę w środowisku pracy i dążymy do zwiększania kwalifikacji naszych pracowników .
Wysoką jakością wykonania naszych produktów oraz przyjaznym i uczciwym podejściem do biznesu
w ciągu 30 lat pracy  zyskaliśmy zaufanie najlepszych firm na rynku Polskim i Europejskim.
Zapraszamy na naszą stronę : www.blyskfirma.pl

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 11 dni temu
a...@blysk... Wyświetl e-mail
Adam
Adres
Chwaszczyno
Orzeszkowej 3
Ważne jeszcze 2 dni (do 27.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63250435
  • Data wyróżnienia: 14 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
  • Aktualizacja: 14 lutego 2020
  • Wyświetleń: 439
  • Wyświetleń na liście: 21 937
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku