Operator/ka testera optycznego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

TS PCB jest jednym z grupy zakładów tworzących Techno – Service S.A. Od ponad 30 lat w naszym zakładzie powstają obwody drukowane najwyższej jakości, które dla naszych klientów są podstawą ich własnej produkcji. Największą satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów naszych klientów.

                                                         www.tspcb.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

                                   Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Benzynowa 21

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego,
  • dokładności i skrupulatności,
  • sumienności,
  • terminowości realizowanych zadań,
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00).

Kluczowe zadania na tym stanowisku to:
  • obsługa testera optycznego, umieszczanie formatów w maszynie,
  • klasyfikacja wykrytych błędów podczas testowania,
  • poprawa błędów,
  • wykreślenie wadliwych formatów,
  • przekazanie obwodów do kolejnego etapu produkcji.

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:
  • pełne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • możliwości rozwoju,
  • pracę w stabilnym i nowoczesnym zakładzie,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • dodatkowe premie, nagrody zależne od wyników pracy,
  • otwarte i wspierające środowisko pracy,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63173410
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 778
  • Wyświetleń na liście: 22 327