Opiekun klienta dla projektów Instalacje Fotowoltaiki

Ogłoszenie nieaktualne

Opiekun klienta dla projektów Instalacje Fotowoltaiki

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Opis stanowiska:
W związku z planami stworzenia i dynamicznego rozwoju linii biznesowej Instalacji Fotowoltaiki w zakresie pozyskania nowych klientów, instalacji i utrzymania fotowoltaiki grupa poszukuje obecnie kandydatów na opiekuna klienta na terenie Polski.

Nasze oczekiwania:
 • doświadczenie na rynku fotowoltaiki;
 • znajomość rynku producentów oraz potencjalnych klientów;
 • udowodnionych umiejętności sprzedażowych;
 • odpowiedzialność za cały proces biznesowy: pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz nadzór nad realizacją prac instalacyjno-budowlanych oraz utrzymaniowych;
 • otwartość na nowe wyzwania oraz myślenia poza schematami;
 • umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu;
 • umiejętności negocjacyjne;
 • samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu;
 • prawo jazdy kat. B
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
Pracując w naszym zespole, zyskujesz:
 • możliwość stania się jedną z kluczowych osób dla rozwoju nowej linii biznesowej w Polsce;
 • pracę pełną wyzwań na rzecz jednej z najszybciej rozwijających się firm usługowych;
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
 • możliwości awansu;
 • przyjazną atmosferę pracy;
 • dużą samodzielność w działaniu;
 • adekwatne narzędzia pracy;
Informacje o firmie
Solutions 30 Holding jest częścią Grupy Solutions30 notowanej na Giełdzie Euronext, dostarczającej usługi w obszarze nowych technologii, telekomunikacji, energetyki. Jesteśmy liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

z powodu dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Installation Account Manager/Opiekun klienta dla projektów “Instalacje Fotowoltaiki"

Prosimy o dodanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Holding Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 27.05.2024

Aktualizacja: 27.05.2024

Wróć do góry