Opiekun medyczny - praca od zaraz

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pomoc domowa,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W związku z rozwojem Centrum Opieki Serenus w Gdańsku do naszego zespołu poszukujemy:

OPIEKUN/KA MEDYCZNY

Obowiązki:
- wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych,
-  dbałość o wygląd i estetykę pokoi Mieszkańców,
- karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków,
- współudział w tworzeniu indywidualnych planów opieki i aktywizacja Mieszkańców,
- zapewnienie bezpieczeństwa Mieszkańcom,
- współpraca w zespole opiekuńczo-terapeutycznym.

Wymagania:
- wykształcenie średnie medyczne (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny, opiekun DPS),
- umiejętność pracy w zespole,
- rzetelność, odpowiedzialność,
- łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:
- umowę o pracę w wymiarze pełnego lub niepełnego etatu,
- pracę w placówce, gwarantującej bardzo dobre warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilne zatrudnienie,
- miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV na adres email: [ukryte] lub kontakt telefoniczny: 58 691 47 50

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64777347
  • Data wprowadzenia: 01.04.2022
  • Aktualizacja: 17.05.2022