Opiekun/ka do przewozu dzieci

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 7 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółka z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: opiekun/ka do przewozu dzieci.
Opis stanowiska:
  • sprawowanie opieki nad dziećmi w trakcie wykonywania przewozów,
  • dbanie o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa, porządek.
Informacje dotyczące zatrudnienia:
  • umowa zlecenie,
  • okres zatrudnienia: rok szkolny 2019/2020,
  • praca w Gdańsku (siedziba przy ul. 3 Maja 12),
  • praca w godz. ok. 6:00 do 10:00 i ok. 13:00 do 16:00/17:00,
Wymagania:
  • zaświadczenie o niekaralności (wymóg konieczny),
  • sumienność, uczciwość, dobre podejście do dzieci,
  • mile widziane doświadczenie,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zgody (dostępne na www.pks.gdansk.pl w zakładce oferty pracy) na adres:  m...@pks.g... Wyświetl e-mail
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
Klauzula informacyjna RODO dla celów rekrutacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.pks.gdansk.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 516008... Wyświetl numer

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62809033
  • Data wprowadzenia: 22 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 16 września 2019
  • Wyświetleń: 220
  • Wyświetleń na liście: 2 766