Opiekunka do żłobka - Pruszcz Gdański

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Żłobek w Pruszczu Gdańskim poszukuje OPIEKUNKI.
Praca w pełnym wymiarze 8 godzin.

Zakres obowiązków:
Opieka przy dzieciach, organizowanie zabaw, pomaganie przy posiłkach, przebieranie, przewijanie, układanie do snu, opieka na spacerach i placach zabaw, dbanie o czystość, prowadzenie zajęć tematycznych z dziećmi.

Wymagania:
Wykształcenie średnie + wymagany ukończony kurs dla opiekunek dzieci do lat 3 lub 2 lata doświadczenia pracy w żłobku; lub wykształcenie wyższe - pedagogika - zamiłowanie do pracy z dziećmi, odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość - wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach - osoba niepaląca.

Oferujemy:
umowa zlecenie na 3 miesiące, potem możliwa umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku, pełen etat, praca w miłym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: [ukryte]

Praca w PRUSZCZU GDAŃSKIM.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64343451
  • Data wyróżnienia: 24 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 24 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 694
  • Wyświetleń na liście: 10 620