Ogłoszenie nieaktualne

Opiekunka w żłobku

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

W związku z otworzeniem nowej grupy, Żłobek Integracyjny Tulisie poszukuje kreatywnej, ciepłej, kochającej opiekunki z pasją do wykonywanej pracy - do swojego zespołu!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • opieka dzienna nad dziećmi do lat 3 w nurcie bliskościowym
  • organizacja kreatywnych zajęć edukacyjno – wychowawczych
  • współpraca z rodzicami
  • dbanie o porządek i wystrój sali
  • atutem będzie znajomość metod: wychowanie w bliskości, komunikacji bez przemocy, pozytywnej dyscypliny
  • Praca od sierpnia 2023, ale jeśli bardzo się polubimy, możemy poczekać na Ciebie do września.
OCZEKIWANIA:
  • kwalifikacje: opiekuna dziennego lub wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogiczno – psychologiczne)
  • doświadczenie w pracy z dziećmi min. rok lub chęć do nauki
  • empatia, cierpliwość, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy i pracy w zespole
  • aktualna książeczka SANEPID
  • orzeczenie lekarskie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widzialne: zdolności muzyczne, język angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
OFERUJEMY:
  • pakiet szkoleń na start + szkolenia specjalizacyjne z najnowszych metod wspierania rozwoju dziecka
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP/UZ na pełen etat po okresie próbnym
  • wynagrodzenie 3600 brutto + system premiowy w zależności od kwalifikacji i zaangażowania
  • miesięczny, płatny okres wdrożeniowy
  • komfortowe warunki pracy: grupa liczy 5 dzieci, nowy żłobek z dużą ilością zabawek / pomocy edukacyjnych, wsparcie superwizora
  • dogodna lokalizacja: blisko SKM Wrzeszcz
Osoby aplikujące proszę o przesłanie CV oraz napisanie kilku słów o sobie na adres [ukryte] . Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informacje o firmie
Żłobek Integracyjny Tulisie to:
- kameralna placówka - maksymalna ilość miejsc: 20
- bliskościowa atmosfera - 5 dzieci w grupie na 1 opiekunkę
- dwujęzyczność - we do speak english on everyday basis
- ogródek i codzienne wyjścia na zewnątrz
- bogata oferta zajęć: sensoplastyka, zajęcia ruchowe z integracją sensoryczną, angielski, zajęcia kulinarne, gordonki
- integracja: przyjmujemy dzieci z trudnościami w rozwojowymi, organizujemy terapie
- świetna lokalizacja - blisko SKM Gdańsk Wrzeszcz

Aktualizacja: 19.06.2023