Optometrysta - Gdańsk Poradnia Okulistyczna

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 28 dni temu | Nr ref: ZZL/OP/114/2022

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń.

                                                    OPTOMETRYSTA
                                           (numer oferty ZZL/OP/114/2022)
                             Miejsce pracy: Gdańsk – Poradnia Okulistyczna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będą m. in.:
  • badania ostrości wzroku,
  • wykrywanie i diagnozowanie wad układu wzrokowego,
  • dobór szkieł korekcyjnych,
  • wykonywanie badań refrakcji i obsługa sprzętów diagnostycznych,
  • tonometria,
  • obsługa aparatu OCT.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Optometria,
  • studia podyplomowe z Optometrii,
  • doświadczenie w badaniu refrakcji minimum 2 lata,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • budowanie efektywnych relacji z pacjentem i jego rodziną.
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego,
  • kierunkowe kursy i szkolenia.
Oferujemy:
  • umowę cywilnoprawną,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji w terminie do 30.06.2022 r. na adres e-mail: [ukryte] lub przesłanie do Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Dębinki 7, 80 - 952 Gdańsk

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą przy ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS [ukryte] 0, NIP 957-07-30-409, REGON [ukryte] .
Realizując obowiązek informacyjny Administratora danych osobowych, uprzejmie informujemy, iż pełną informację na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w „Polityce Prywatności” na stronie głównej UCK (adres strony: UCK.pl) link: http://uck.pl/polityka-prywatnosci/przetwarzanie-danych-osobowych.html
  • Numer ogłoszenia: 64847340
  • Data wyróżnienia: 24.05.2022
  • Data wprowadzenia: 24.05.2022
  • Aktualizacja: 09.06.2022