Optyk / Optometrysta / Refrakcjonista | Klinika Okulistyczna

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Praktyka / Staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Służba zdrowia,
Medycyna,
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 21 dni temu

Clinica Dr Szulc (VISUM Centrum Medyczne) świadcząca od 20 lat usługi  w zakresie specjalistycznej diagnostyki okulistycznej oraz leczenia zabiegowego poszukuje do długoletniej współpracy energicznego i doświadczonego optometrystę lub refrakcjonistę.

Nasi optometryści poza badaniem refrakcji, po kierunkowym przeszkoleniu, które zapewniamy - potrafią wykonać  samodzielnie cały szereg badań diagnostycznych typu:  Optyczna koherentna tomogarafia OCT, tomografia HRT 3, Polarymeria laserowa GDxPRO, badania elektrofizjologiczne  i inne.

Zależy nam, aby optometrysta ściśle współpracował z lekarzem okulistą i uczestniczył w procesie diagnostyki oraz terapii.

Konieczne doświadczenie w sprzedaży okularów. 

Nasza klinika zlokalizowana  jest w dolnym Sopocie, 400 metrów od ul. Monte Cassino i Molo, 100 metrów od plaży.
Drugi oddział mieści się w środku osiedla w Gdyni Chyloni.

Nasze gabinety okulistyczne i refrakcyjne wyposażone  są  w najwyższej klasy sprzęt okulistyczny (tomografy, lasery itd.),  a także unity z foropterami. 

Zajmujemy się przede wszystkim jaskrą i chorobami siatkówki, zatrudniamy również okulistów dziecięcych  i  prowadzimy ćwiczenia ortoptyczno-pleoptyczne oraz  diagnostykę i  leczenie zeza.

Gwarantujemy bardzo dobre warunki finansowe, z dodatkowymi premiami od wyników sprzedaży.
Sprzedajemy oprawy wielu marek, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo ciekawa i zróżnicowana. 

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami soczewek okularowych
Istnieje możliwość wybierania opraw indywidualnie według uznania każdego pracownika. .
Zapewniamy możliwość finansowania kursów, szkoleń i wyjazdów na targi optyczne, a także merytoryczną pomoc i szkolenie ze strony lekarzy okulistów,  optometrystów i ortoptystów.
Licząc na długofalową współpracę, szukamy pracownika z inicjatywą zaangażowanego w sprzedaż i promocję naszej oferty wśród pacjentów.

Gwarantujemy pracę w elastycznych godzinach, z możliwością dostosowania czasu pracy i urlopów do swoich potrzeb, a także kompetentny i zgrany zespół pracowników.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem mailem na adres [ukryte] z dopiskiem salon optyczny. Wszelkie szczegóły współpracy, takie jak wymiar zatrudnienia, umówimy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63849387
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 24 października 2020
  • Aktualizacja: 12 lutego 2021
  • Wyświetleń: 1 918
  • Wyświetleń na liście: 51 004