Osoba do sprzątania

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Drukarnia MISIURO jest firmą rodzinną, która od 1989 roku z sukcesem działa na rynku poligraficznym.

Dołączając do nas staniesz się częścią zespołu, który na sobie polega i darzy się zaufaniem.

Jeżeli szukasz przyjaznej atmosfery  i satysfakcjonujących warunków pracy to dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy  osoby do sprzątania.

Twoje zadania to:

- utrzymanie czystości na hali produkcyjnej

- Bieżące sprzątanie urządzeń sanitarnych

- Uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych (mydło, papier do rąk i toalet, itp.)

Nasze oczekiwania:

- umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

- dokładność i sumienność

Co oferujemy:

– pracę w godzinach 16-20 od poniedziałku i piątku

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65035298
  • Data wyróżnienia: 03.10.2022
  • Data wprowadzenia: 03.10.2022
  • Aktualizacja: 03.10.2022