Ogłoszenie nieaktualne

Osoba Porządkowa

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OSOBA PORZĄDKOWA - LOOPY’S WORLD GDAŃSK
CZEŚĆ! Chcesz pracować w największym w Polsce Rodzinnym Centrum Rozrywki pod dachem!? ZAPRASZAMY DO NAS!
Poszukujemy osoby na stanowisko OSOBY PORZĄDKOWEJ PLACU ZABAW- PRACA W TYGODNIU/W WEEKNDY/RÓŻNE MOŻLIWOŚCI

Wymagania:
  • pogodne usposobienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikowania się z klientem w sposób uprzejmy i profesjonalny
  • dyspozycyjność i elastyczność w ustalaniu godzin pracy
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami
Obowiązki:
  • bieżące utrzymanie i sprzątanie placu
  • podejmowanie działań w celu utrzymania czystości i porządku na placu
  • raportowanie usterek i awarii
Poszukujemy osób:
  • w każdym wieku
  • uśmiechniętych, lubiących dzieci
  • otwartych na nowe wyzwania, pozytywnie nastawionych do życia i ludzi
  • zorganizowanych i dokładnych
Oferujemy:
  • pracę w prężnej  firmie
  • pracę w fajnej, zgranej grupie
  • atmosferę pracy i ludzi, którzy zrozumieją Twoją percepcję świata
  • benefity dla najbardziej zaangażowanych pracowników
  • elastyczny grafik pracy
Osoby zainteresowane pracą na wymienionych stanowiskach proszone są o przesłanie CV, a w temacie maila poproszę o wpisanie stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 14.02.2024