Osobę do sprzątania Wspólnot Mieszkaniowych w Gdańsku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Firma Aquaclean sp. z o.o. poszukuje osób do sprzątania: Wspólnot Mieszkaniowych w Gdańsku (Chełm, Ujeścisko, Zakoniczyn).

Wymagania:
  • sumienność
  • uczciwość
  • chętnie osobę z bliskiej okolicy
  • dyspozycyjność
  • optymizm i zaangażowanie w pracę
  • doświadczenie mile widziane, nie wymagane
  • najchętniej osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Obowiązki:
  • sprzątanie klatek schodowych w/g harmonogramu w godzinach porannych
  • sprzątanie terenu zewnętrznego
Oferujemy:
  • stałą pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w miłej atmosferze
  • szkolenia poprawiające umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte]  z dopiskiem SPRZĄTANIE.
Nr tel. [ukryte] (dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00; NIE ODPISUJEMY NA SMSY).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 12.10.2023