Osoby do sprzątania Biura w Gdańsku- Wrzeszcz

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Firma Aquaclean sp. z o.o. poszukuje osób do sprzątania: Biura w Gdańsku .

Wymagania:
  • sumienność
  • uczciwość
  • chętnie osobę z bliskiej okolicy
  • dyspozycyjność
  • optymizm i zaangażowanie w pracę
  • doświadczenie mile widziane, nie wymagane
  • szkolenie z maszyn czyszczących będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Obowiązki:
  • sprzątanie w/g harmonogramu w godzinach popołudniowych.
Oferujemy:
  • stałą pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w miłej atmosferze
  • szkolenia poprawiające umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte]  z dopiskiem BIURO.
Nr tel. [ukryte]   (dzwonić od pon-pt od godz. 9:00 do 15:00)
NIE ODPISUJEMY NA SMS.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).