Pakowanie paczek w sklepie internetowym

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Do naszego zespołu poszukujemy, kandydatów na stanowisko:
PAKOWACZ/KA PACZEK W SKLEPIE INTERNETOWYM (branża kosmetyczna)

Oferta pracy tymczasowej
Miejsce pracy: Gdańsk/Letnica

OPIS STANOWISKA:
  • Praca od poniedziałku do piątku – możliwa praca również w niedziele;
  • Praca około 8-10h – najcięższe są poniedziałki i wtorki ze względu na ilość zamówionych produktów;
  • Komplementacja towaru zgodnie z zamówieniem;
  • Nadanie zamówienia w systemie;
  • Pakowanie zamówienia i przyklejanie etykiet;
  • Prace porządkowe i organizacyjne w obrębie swojego stanowiska;
  • Wykładanie towaru na magazynie;
  • Praca jest w miarę lekka, dogodna za równo dla kobiet jak i mężczyzn;
WAŻNE:
Ze względu na aktualną sytuację, nasza firma wprowadziła specjalne procedury, do których stosują się wszyscy pracownicy. Od kandydatów wymagamy przestrzeganie ich. Procedury nie są straszne, a sprawiają, że współpracownicy czują się bezpieczniej. Obejmują między innymi:
  • Mycie rączek w miarę możliwości J – staramy się udostępniać wszystkie potrzebne produkty do higieny jak mydła czy żele antybakteryjne dla pracowników;
  • Podróżowanie praca – dom – zależy nam na osobach, które w tym ciężkim okresie dostosowują się do ogólnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia o nie przebywanie w miejscach powyżej 50 osób;
  • Zakaz podróży komunikacją miejską – jesteśmy świadomi, że nie każdy może posiadać  własny samochód, tak więc wychodzimy z pomocą – większość naszych pracowników posiada samochód, tak więc jest możliwość zabrania się z kimś do domu J
WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
OFERUJEMY:
  • Umowa zlecenie;
  • Wynagrodzenie zależne od ilości spakowanych przesyłek - 0,85 gr od paczki – średnio około 150 paczek dziennie;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Miła atmosfera J
Osoby zainteresowane naszą ofertą i chcący przestrzegać wewnętrznych procedur prosimy o podesłanie swojego CV na adres mailowy: [ukryte] ,
W tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62554061
  • Data wyróżnienia: 4 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2019
  • Aktualizacja: 17 marca 2020
  • Wyświetleń: 8 761
  • Wyświetleń na liście: 76 390