Palacz- sezonowo

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

  Metrix Metal Sp. z o.o. jeden z liderów międzynarodowego rynku przedsiębiorstw produkcyjnych, zajmujących się kompleksową obróbką blach, laureat wielu prestiżowych nagród (Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu) zatrudni:

Palacza na 4 godziny dziennie 

Praca dodatkowa 
4 godziny dziennie na zmianę z drugą osobą oraz wybrane wekeendy. 
Umowa zlecenie
Osoby pełnoletnie 
Wymagane uprawnienia UDT (jeżeli brak pomożemy je zdobyć)

Oferty kierować:
e-mail: r...@metri... Wyświetl e-mail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Metrix Metal" Sp. z o.o. w Tczewie (83-100) przy ul. Piaskowej 3. Dane zbierane są dla w celu prowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do uwzględnienia kandydata w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dostępne w siedzibie Spółki lub na stronie metrixmetal.pl

PROSZĘ O UMIESZCZENIE KLAUZULI POD CV:

1. Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest "Metrix Metal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tczewie (83-100) przy ul. Piaskowej 3, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko __________. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
2. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: I...@metri... Wyświetl e-mail , a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
3. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji, o którym mowa w punkcie 1 lub pkt 4.Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w zakresie wskazanym w pkt 1 powyżej w dalszych procesach rekrutacyjnych. 
4. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w zakresie wskazanym w pkt 1 powyżej w dalszych procesach rekrutacyjnych.
  • Numer ogłoszenia: 62812161
  • Data wprowadzenia: 23 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 9 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 227
  • Wyświetleń na liście: 2 637