Pasjonatka motoryzacyjna sprzedaż części do samochodów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

to oferujemy
  • umowę o pracę lub b2b
  • motywacyjny system wynagradzania
  • stabilność zatrudnienia w firmie PTAK AUTO

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
Nasze wymagania
  • znajomość rynku części samochodowych, poparta doświadczeniem pracy w dziale części w branży motoryzacyjnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dążenie do realizacji powierzonych celów
  • mile widziani pasjonaci motoryzacji
Twój zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż części zamiennych i akcesoriów zamiennych
  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych
  • opieka nad stałymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych
  • realizacja planów sprzedaży firmy
  • prowadzenie gospodarki magazynowej według odpowiednich procedur
  • współpraca z działem handlowym w zakresie sprzedaży akcesoriów
Informacje o firmie
Firma Ptak Auto to lider najbardziej znana marka w częściach do samochodów amerykańskich. Zajmujemy się importem części oraz olejów firmy Mopar.
Firma poszukuje pasjonatów motoryzacyjnych.

Aktualizacja: 29.05.2023