Pielęgniarka/Pielęgniarz - zdalna obsługa pacjenta w Telecentrum

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ubezpieczenia,
Przychodzące,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Poszukujemy doświadczonych Pielęgniarek/Pielęgniarzy do zdalnej obsługi pacjentów w naszym Telecentrum.

Twoje zadania:

Sprawowanie zdalnej opieki nad Pacjentem PZU Zdrowie
Prowadzenie wstępnego wywiadu z Pacjentem
Umawianie wizyt, również w placówkach telemedycznych
Kierowanie Pacjentów na podstawowe badania diagnostyczne
Uzupełnianie dokumentacji medycznej Pacjenta

Czekamy na Ciebie, jeśli:

Masz wykształcenie pielęgniarskie
Posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu
Sprawnie obsługujesz komputer
Jesteś nastawiony/a na współpracę
Empatycznie podchodzisz do problemów Pacjenta
Interesujesz się zagadnieniami profilaktyki zdrowotnej (mile widziane)
Posiadasz uprawnienia do wystawiania recept (mile widziane)

Korzyści dla Ciebie:

Elastyczny czas pracy (możliwość połączenia pracy ze studiami, pasjami czy inną pracą)
Praca w komfortowych warunkach, w dobrze skomunikowanej części Gdańska (Jasień)
Szkolenie wstępne i wsparcie wykwalifikowanej kadry
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Praca stała lub dodatkowa – decyzję pozostawiamy Tobie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również przetwarzane w celu archiwizacji i rekrutacji w przyszłości na inne stanowiska w Grupie PZU. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w polityce https://www.pzu.pl/informacja-prawna
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63806709
  • Data wyróżnienia: 15 października 2020
  • Data wprowadzenia: 8 października 2020
  • Wyświetleń: 1 054
  • Wyświetleń na liście: 50 458