Pierogarnia Mandu w Gdańsku Oliwie poszukuje obsługi kelnerskiej!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Wymagania i obowiązki:
  • pozytywne nastawienie
  • chęć do pracy
  • uśmiech
  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start 21,20 zł na rękę / studenci 22,80 zł na rękę
  • atrakcyjne warunki pracy, klimatyzowana sala
  • elastyczny grafik
  • premie sprzedażowe
  • premie uznaniowe
  • stażowe w formie dodatkowej stawki godzinowej po roku współpracy !! po 5 latach współpracy wyjazd do dowolnego miasta w Europie dla dwóch osób (lot + hotel)
  • możliwość wprowadzania nowych propozycji do karty MENU i co za tym idzie nagrody finansowe
  • duże imprezy integracyjne dwa razy do roku
  • miesięczny konkurs na pracownika miesiąca, w którym wygrywają dwie osoby i zdobywają po 250 zł
  • możliwość rozwoju na lidera stanowiskowego, managera restauracji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).