Pipe Fitter / Monter rur - Dania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 30 dni temu

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
  • Umiejętność montażu rur na podstawie rysunku izometrycznego
  • Cięcie, przygotowanie materiału oraz wstępne prace przy spawach
  • Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy
  • Doświadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociągów
  • Dbałość o wysoki poziom prac oraz terminowość wykonywanych zadań
Zadania do wykonania:
  • Montaż rur, instalacji rurociągowych oraz przygotowanie złączy na statku
  • Wyginanie rur o grubości od 10 do 52 mm
  • Umiejętność spawania stali czarnej
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa 175 DKK/h
  • Organizacja zakwaterowania
  • Opłacenie przejazdu na miejsce zlecenia oraz podczas rotacji
  • System rotacyjny przez cały okres trwania projektu
  • Rozwój osobisty
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość stałej współpracy po zakończonym projekcie
Informacje o firmie
Właśnie tu w Executive Solutions jesteśmy nastawieni na realizację najciekawszych projektów przy pomocy bezkonkurencyjnych oraz najbardziej skutecznych fachowców. O naszym sukcesie, bardziej niż kiedykolwiek decydują: wiedza, umiejętności oraz kompetencje naszych specjalistów. Do sukcesów naszej firmy możemy zaliczyć współtworzenie projektu w fabryce BMW, Volvo, prace na pokładzie największych statków pasażerskich a także hale przemysłowe dla Ikei czy też JYSK. To tylko niewielka część projektów, które są realizowane przez nas na całym świecie.
Jeśli chcesz być ich częścią nie czekaj- wyślij do nas swoje CV

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualizacja: 24 dni temu
Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
731801... Zadzwoń
t...@execu... Wyświetl e-mail
Executive Solutions Group
Ważne jeszcze 0 dni (do 07.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
NIP
5862331737
executivesolutions.pl
  • Numer ogłoszenia: 63553529
  • Data wyróżnienia: 8 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 8 lipca 2020
  • Wyświetleń: 225
  • Wyświetleń na liście: 3 201
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS