Ogłoszenie nieaktualne

Pizzaiolo - Pizzerman

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Dołącz do naszego zespołu ! :)

Poszukujemy doświadczonych pizzaioli do naszych restauracji w centrum Gdańska.

Oferujemy:
- stawka dla studentów od 25,00 zł/h, osoby bez statusu stawki indywidualne zależne od umiejętności
- wypłata zawsze do 10-ego następnego miesiąca,
- elastyczny grafik
- realne możliwości rozwoju

Obowiązki:
- wprowadzające i regularne szkolenie pizzaioli
- nadzorowanie utrzymania standardów, czystości i porządku na sekcji pizza
- raportowanie jakości wydawanych pizz
- odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie do otwarcia lokalu oraz jego zamknięcia
- uczestniczenie w liczeniu inwentaryzacji
- wsparcie kierownika lokalu w tworzeniu grafików i składaniu zamówień

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku pizzaioli min. 1 rok
- zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
- aktualnego orzeczenie od lekarza medycyny pracy,
- pozytywnego nastawienia :)

Tylko osoby pełnoletnie.

CV z dopiskiem "PIZZAIOLO" prosimy wysyłać na maila: [ukryte]

Aktualizacja: 21.05.2023