Płatny staż dla studentów w marketingu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3200 - 3600
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Marketing
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Tincors Sp. z o.o. świadczy usługi dla sektora przemysłowego. Główną usługą firmy jest relokacja maszyn na terenie Europy.

Aktualnie poszukujemy studentów na staż do działu marketingu.

Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie wpisów na social media,
  • nadzór nad kampaniami marketingowymi,
  • obsługa programów graficznych (np. Canva)
Wymagania:
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego min. C1
  • obsługa Google Workspace,
Oferujemy:
  • zatrudnienie po zakończeniu stażu,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w elastycznych godzinach,
  • pracę w biurze w Gdańsku,
Nie wymagamy doświadczenia!
Informacje o firmie
Nasze doświadczenie zawodowe związane z relokacją maszyn rozpoczęło się w 2014 roku. Na początku działalności firma skupiała się głównie na montażu wtryskarek plastiku na terenie Czech i Niemiec. Od 2019 roku jesteśmy zarejestrowani jako polski podmiot. Od tego czasu świadczymy usługi kompleksowej relokacji maszyn na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie pracowników Tincors pozwala na realizację projektów z każdego sektora przemysłowego.

Aktualizacja: 03.03.2023