Płatny staż w dziale Badań i Rozwoju - Inżynier CAD

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Praktyka / staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Mechanika,
Konstrukcja / technologie,
Przemysł
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Drogi Śmiałku!
Nazywam się Sławek Chełmiński i jestem właścicielem firmy Innovation Code. Do działu Badań i Rozwoju szukam młodej osoby, która na potrzeby rozwoju nowych produktów będzie projektowała i w pewnym zakresie prototypowała koncepty obudów oraz niedużych konstrukcji. Gwarantuję Ci udział w ciekawych projektach, innych nie realizujemy. W ciągu ostatnich 5 lat wprowadziliśmy na globalny rynek 30 produktów.

Ofertę stażu kieruję w szczególności do studentów Wydziałów Mechanicznych chcących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie komercyjne. Ponieważ sam studiowałem na Wydziale Mechanicznym dobrze rozumiem z czym się mierzysz wkraczając na rynek pracy.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zobaczyć jakie urządzenia konstruujemy, odwiedź proszę zakładkę Baza Produktów na naszej stronie internetowej.

W pracy potrzebna będzie Ci przede wszystkim umiejętność kreatywnego myślenia, podstawowa znajomość zagadnień związanych z mechaniką oraz duża chęć do prototypowania. Pomogę Ci nauczyć się obsługi frezarki Seron Expert 1520, giętarki segmentowej Bernardo 1040 oraz drukarki 3D Prusa i3 MK3.

Aplikując na staż chciałbym abyś spełniał/(a) trzy poniższe wymagania.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność przedstawiania pomysłów za pomocą szkiców na kartce papieru.
  • Sprawne projektowanie w oprogramowaniu 2D i 3D (np. AutoCAD oraz Inventor). W naszej firmie używamy GstarCAD oraz Fusion360.
  • Umiejętność przedstawiania swoich pomysłów przy jednoczesnej otwartości na idee innych członków zespołu.
Rekrutacją zajmuję się osobiście, gdyż bardzo zależy mi na atmosferze w naszej firmie i wyborze właściwych ludzi. Tworzymy mały, piętnastoosobowy zespół, w którym lubimy ze sobą spędzać czas. Codziennie o 12:30 zapraszam wszystkich na lunch.

Odezwij się proszę do nas jeśli jesteś zainteresowany. Zakładam, że propozycja stażu może przerodzić się w stałą współpracę. Proszę miej na uwadze, że ze względu na pandemię COVID-19 nie akceptujemy dojazdu środkami komunikacji publicznej.

Do usłyszenia!
Sławek Chełmiński

 
Informacje o firmie
Zajmujemy się kompleksowym rozwojem urządzeń elektronicznych oraz ich certyfikacją w jednostkach badawczych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63794752
  • Data wyróżnienia: 19 października 2020
  • Data wprowadzenia: 3 października 2020
  • Aktualizacja: 19 października 2020
  • Wyświetleń: 2 976
  • Wyświetleń na liście: 52 989