Płatny staż w księgowości (dział zobowiązań)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: GBS0315

Dołączając do nas staniesz się częścią grupy Eltel, pracując zarówno z koleżankami i kolegami z kraju, jak i z zagranicznych jednostek w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii czy Niemczech. W pracy będziesz wykorzystywać codziennie języki angielski, dlatego wymagamy znajomości na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną.

Ty wybierasz miejsce swojej pracy – możesz pracować z domu lub z naszego nowoczesnego biura w centrum Gdańska, w biurowcu Tryton. Zakładamy jednak konieczność przyjazdu do biura trzy razy w miesiącu, aby zachować równowagę pomiędzy relacjami on-line i „na żywo”.

Zakres obowiązków:

Podczas stażu będziesz wspierać w codziennych zadaniach jeden z działów księgowych -dział zobowiązań (Procure to Pay/ PTP).
Czym się zajmujemy?

Zespół Procure to Pay odpowiada za relacje z klientami w zakresie poprawności dokumentów – od ich otrzymania do płatności. Główne obowiązki w dziale to procesowanie faktur, płatności oraz kontakt z naszymi dostawcami. PTP zajmuje się też zadaniami związanymi z końcem miesiąca (m.in. uzgodnieniami kont GL/AP, GR/IR) oraz międzyfirmowymi uzgodnieniami kont.

Wymagania:
Najważniejsze na tym stanowisku to:
·       zainteresowanie rozwojem w finansach, kierunkowe studia lub doświadczenie w księgowości będą dodatkowym atutem,
·       dostępność w wymiarze minimum 4/5 etatu,
·       język angielski na poziomie B2,
·       dobra znajomość MS Office,
·       dokładność i uważność na detale,
·       otwarta postawa, komunikatywność i pozytywne nastawienie - są dla nas niezbędne.

Oferujemy:
Dedykowanego „Buddy’ego”, który będzie czuwał nad Twoim wdrożeniem i sprawi że szybko poznasz tajniki pracy. Jeśli spodoba Ci się u nas, możesz rozwijać się na stanowisku młodszego specjalisty.
Ponadto:
·       atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zatrudnienia po stażu,
·       elastyczne godziny pracy,
·       pracę zdalną lub z biura w centrum Gdańska.

Nasza firma to przede wszystkim:
·       płaska struktura organizacyjna i szybkie decyzje,
·       międzynarodowe środowisko i korporacyjne, wysokie standardy pracy,
·       transparentność i otwarta komunikacja,
·       nordycka kultura pracy.

Informacje o firmie
Eltel Networks jest wiodącym dostawcą usług terenowych dla sieci energetycznych, dystrybucyjnych i komunikacyjnych.
Centrum Usług Wspólnych Eltel (GSS Gdańsk) jest częścią Eltel Networks Group. Centrum zostało założone w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu niezmiennie rozwijamy się i doskonalimy oraz wspieramy rozwój środowiska wokół nas.

Nasze biuro w Gdańsku wspiera biura lokalne w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech w zakresie finansów oraz rozliczania wydatków i podróży służbowych. Księgowość jest jednym z głównych obszarów kompetencji naszego Centrum.

Pracownicy GSS to wysoce wykwalifikowani specjaliści wykonujący procesy z obszarów należności (Order to Cash), zobowiązań (Procure to Pay), księgi głównej (Record to Report), rozliczania wydatków pracowniczych (Travel&Expenses) oraz zarządzania zleceniami (Service Order Management). Nasi pracownicy mają możliwość kształtowania środowiska pracy oraz aktywnego uczestnictwa w procesie podejmowania decyzji. Ich opinie oraz proaktywna postawa są przez nas wysoko cenione.

Aktualizacja: 07.06.2023