Podwykonawcy, drobne poprawki wewnątrz lokali, Gdańsk

Deweloper: Balton Invest

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma deweloperska Balton Invest Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Gdańsku, poszukuje podwykonawcy, który zająłby się drobnymi poprawkami wewnątrz lokali, od zaraz.

Poszukujemy osoby, która zajęłaby się naprawą drobnych uszkodzeń takich jak, ubytki w tynku, zeszlifowanie nadmiaru tynku na kilku ścianach, zatynkowaniem przewodów. Łącznie poprawek jest około 30, są to jak przytoczyłem drobne poprawki tynkarskie, dla osoby doświadczonej nie powinny one zając więcej niż 1/2 dni pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Oferujemy formę rozliczenia za przyjazd lub ustalenie jednej odgórnej stawki za cały projekt. Stawka i rodzaj rozliczenia pozostaje kwestią do negocjacji i jesteśmy otwarci na propozycje.

[ukryte]
[ukryte]

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64896702
  • Data wyróżnienia: 29.06.2022
  • Data wprowadzenia: 29.06.2022